Plan dnia

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA 1 – PSOTNE JEŻYKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.30-9.20

Pobyt na świeżym powietrzu

8.30-9.20

Pobyt na świeżym powietrzu

8.30-9.40

Pobyt na świeżym powietrzu

8.30-9.40

Pobyt na świeżym powietrzu

8.30-9.40

Pobyt na świeżym powietrzu

9.20-9.40

Rytmika

9.20-9.40

Bajkoterapia

9.40-10.00

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.40-10.00

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.40-10.00

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.40-

10.00

Gimnastyka korekcyjna na sali gimnastycznej

9.40-

10.00

Zabawy sensoryczne na sali gimnastycznej

10.00-10.30

Zabawy edukacyjne

10.00-10.30

Zabawy edukacyjne

10.00-10.30

Zabawy edukacyjne

10.00-10.30

Zabawy edukacyjne

10.00-10.30

Zabawy edukacyjne

10.40-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.40-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.40-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.40-11.10

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.40-11.10

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.10-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.10-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad- drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA 2 – AKTYWNE BIEDRONKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

9.00-9.20

Rytmika

9.00-9.20

Bajkoterapia

9.00-9.20

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.00-9.20

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.00-9.20

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastycznej

9.20-9.40

Gimnastyka korekcyjna na sali gimnastycznej

9.20-9.40

Zabawy sensoryczne na sali gimnastycznej

9.20-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.20-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.20-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.40-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.40-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.0015.20

Podwieczorek

15.0015.20

Podwieczorek

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA 3 – WESOŁE ŻUCZKI

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci,

zabawy dowolne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.00-8.30

Śniadanie, czynności higieniczne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

8.30-9.00

Zabawy edukacyjne

9.00-9.20

Gimnastyka korekcyjna na sali gimnastycznej

9.00-9.20

Zabawy integracyjne na sali gimnastycznej

9.00-9.20

Zabawy dowolne

9.00-9.20

Zabawy dowolne

9.00-9.20

Zabawy dowolne

9.20-9.40

Zabawy dowolne

9.20-9.40

Zabawy dowolne

9.20-9.40

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastyczne

9.20-9.40

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastyczne

9.20-9.40

Gimnastyka ogólnorozwojowa na sali gimnastyczne

9.40-10.00

Rytmika

9.40-10.00

Bajkoterapia

9.40-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.40-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.40-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

10.00-10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

10.00-10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.30-11.00

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.50-11.20

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

10.50-11.20

Obiad-zupa,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.00-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.20-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

11.20-13.30

Odpoczynek,

czynności higieniczne

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

13.30-14.00

Obiad-drugie danie

 

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

14.00-15.00

Zabawy dowolne

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.00-15.20

Podwieczorek

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne

15.20-17.00

Zabawy dowolne