Rozkład dnia

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA SKACZĄCE ŻABKI, ROK SZKOLNY 2018/2019 (SALA NR 1)

WYCHOWAWCY – RÓŻA MANISTA-LASKOWSKA

ASYSTENT NAUCZYCIELA – KLAUDIA SIDWA/MILENA WYSOCKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.35-

9.10

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.10

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.10

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.10

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.10

Zajęcia dydaktyczne

9.10-9.30

Gimnastyka sportowa

9.10-9.30

Gimnastyka korekcyjna - profilaktyka

9.10-9.30

Muay thai

9.10-9.30

Rytmika

9.10-9.30

Taekwondo

9.30-9.50

bumbumrurki

9.30-10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-11.00

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-

10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

9.50-10.20

Warsztaty teatralne (1 pn.)/

warsztaty bębniarskie/dogoedukacja

10.50-11.25

Zabawy dowolne, praca indywidualna

11.00-11.20

Język włoski

11.00-11.20

Język włoski

10.50-11.25

Zabawy dowolne, praca indywidualna

10.20-11.25

Pobyt na świeżym powietrzu

11.25-11.45

Gimnastyka ogólnorozwojowa

11.25-11.45

Piłka nożna

11.25-11.45

Taniec nowoczesny

11.25-11.45

Tańce ludowe

11.25-11.45

Lekkoatletyka

11.45-12.20

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.45-12.20

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.45-12.20

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.45-12.20

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.45-

12.20

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.20-14.00

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.20-14.00

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.20-14.00

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.20-14.00

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.20-14.00

Odpoczynek, czynności higieniczne

14.00-14.20

Obiad - zupa

14.00-14.20

Obiad - zupa

14.00-14.20

Obiad - zupa

14.00-14.30

Obiad - zupa

14.00-14.20

Obiad - zupa

14.20-19.00

Zabawy dowolne, praca

ind., rozchodzenie się dzieci

14.20-14.40

Język angielski

14.20-14.35

Zabawy logopedyczne

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

14.20-14.40

Język angielski

15.00-15.10

I podwieczorek

14.40-14.50

I podwieczorek

15.00-

15.10

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

14.40-

14.50

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

14.50-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

17.00-17.15

II podwieczorek

14.50-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – ZWINNE KANGURKI, ROK SZKOLNY 2018/2019 (sana nr 2)

WYCHOWAWCY – ANNA ROGOWSKA, MONIKA DRĘŻEK

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.35-

9.30

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.30

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.30

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.30

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.30

Zajęcia dydaktyczne

9.30-9.50

Gimnastyka sportowa

9.30-9.50

Gimnastyka korekcyjna - profilaktyka

9.30-9.50

Muay thai

9.30-9.50

Rytmika

9.30-9.50

Taekwondo

9.50-10.20

bumbumrurki

9.55-11.05

Pobyt na świeżym powietrzu

9.50-11.10

Pobyt na świeżym powietrzu

9.50-10.20

Język włoski

9.50-

11.45

Pobyt na świeżym powietrzu

10.50-11.20

Warsztaty teatralne (1 pn.)/

warsztaty bębniarskie/dogoedukacja

11.15-11.45

j. włoski

11.20-11.40

język angielski

10.20-11.40

Pobyt na świeżym powietrzu

11.45-12.05

Tańce ludowe

11.20-11.40

Język angielski

11.45-12.05

Gimnastyka ogólnorozwojowa

11.45-12.05

Piłka nożna

11.45-12.05

Taniec nowoczesny

12.05-

12.35

Czynności higieniczne, obiad

II danie

11.45-12.05

Lekkoatletyka

12.05-

12.35

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.05-12.35

Czynności higieniczne,obiad

II danie

12.05-12.35

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.35-13.00

Odpoczynek, słuchanie muzyki, bajek

12.05-

12.35

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.35-13.00

Odpoczynek, słuchanie muzyki, bajek

12.35-13.00

Odpoczynek, słuchanie bajek, muzyki

12.35-13.00

Odpoczynek, słuchanie bajek, muzyki

13.00-14.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

12.35-12.50

Odpoczynek, słuchanie muzyki, bajek

13.00-14.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

13.00-14.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

13.00-14.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

14.00-14.30

Obiad - zupa

12.50-14.00

Pobyt na świeżym powietrzu

14.00-14.30

Obiad - zupa

14.00-14.30

Obiad - zupa

14.00-14.30

Obiad - zupa

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

14.00-14.30

Obiad - zupa

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca

ind., rozchodzenie się dzieci

14.30-15.00

Zabawy dowolne, praca ind.

14.35-14.55

Zabawy logopedyczne

15.05-15.15

I podwieczorek

14.30-

15.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

15.00-15.10

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

15.35-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind.,rozchodzenie się dzieci

 

 

15.10-15.35

Język angielski

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

15.35-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA RADOSNE MISIE, ROK SZKOLNY 2018/2019 (sala nr 3)

WYCHOWAWCA – KATARZYNA MŁYŃSKA

ASYSTENT – MONIKA KACPERSKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.35-

8.50

Gimnastyka sportowa

8.35-

8.50

Gimnastyka korekcyjna - profilaktyka

8.35-8.50

Muay thai

8.35-8.50

Rytmika

8.35-8.50

Taekwondo

8.55-9.15

Zajęcia dydaktyczne

8.55-9.15

Zajęcia dydaktyczne

8.55-9.15

Zajęcia dydaktyczne

8.55-9.15

Zajęcia dydaktyczne

8.55-9.15

Zajęcia dydaktyczne

9.15-10.15

Pobyt na świeżym powietrzu

9.15-10.25

Pobyt na świeżym powietrzu

9.15-10.15

Pobyt na świeżym powietrzu

9.15-10.25

Pobyt na świeżym powietrzu

9.15-

10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

10.20-10.35

Warsztaty teatralne/ warsztaty bębniarskie/dogoedukacja (1 raz w m-cu)

10.30-10.45

Język włoski

10.15-10.50

Zabawy dowolne, praca indywidualna

10.30-10.45

Język włoski

10.50-

11.05

Tańce ludowe

10.50-11.05

Lekkoatletyka

10.50-11.05

Gimnastyka ogólnorozwojowa

10.50-11.05

Piłka nożna

10.50-11.05

Taniec nowoczesny

11.05-11.45

Czynności higieniczne, obiad-II danie

11.05-11.45

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.05-11.45

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.05-11.45

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.05-11.45

Czynności higieniczne, obiad – II danie

11.45-13.55

Odpoczynek, czynności higieniczne

11.45-

13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

11.45-13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

11.45-13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

11.45-13.55

Odpoczynek, czynności higieniczne

13.55-14.15

Obiad - zupa

13.45-14.05

Obiad - zupa

13.45-14.05

Obiad - zupa

13.45-14.05

Obiad - zupa

13.55-14.15

Obiad - zupa

14.15-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

14.05-14.40

Zabawy dowolne, praca indywidualna

14.05-19.00

Zabawy dowolne, praca

indywidualna, rozchodzenie się dzieci

14.05-14.40

Zabawy dowolne,praca indywidualna

14.20-14.35

Zabawy logopedyczne

15.00-15.10

I podwieczorek

14.40-14.55

Język angielski

15.00-15.10

I podwieczorek

14.40-14.55

Język angielski

14.35-15.00

Zabawy dowolne,

17.00-17.15

II podwieczorek

14.55-

15.10

Czynności higieniczne,

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

14.55-15.10

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

 

 

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA SPRYTNE KOTKI, ROK SZKOLNY 2018/2019 (sala nr 4)

WYCHOWAWCA – MONIKA DĄBROWSKA

ASYSTENT NAUCZYCIELA –EWA DUK

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.30-

8.50

Zajęcia dydaktyczne

8.30-

8.50

Zajęcia dydaktyczne

8.30-8.50

Zajęcia dydaktyczne

8.30-8.50

Zajęcia dydaktyczne

8.30-8.50

Zajęcia dydaktyczne

8.50-9.10

Gimnastyka sportowa

8.50-9.10

Gimnastyka korekcyjna - profilaktyka

8.50-9.10

Muay thai

8.50-9.10

Rytmika

8.50-9.10

Taekwondo

9.10-10.30

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-9.50

Język włoski

9.10-10.55

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-9.50

Język włoski

9.10-

10.55

Pobyt na świeżym powietrzu

10.35-10.50

 

Warsztaty teatralne (1 pn.),

warsztaty bębniarskie/dogoedukacja

9.50-11.05

Pobyt na świeżym powietrzu

11.05-11.25

Piłka nożna

9.50-11.05

Pobyt na świeżym powietrzu

11.05-11.25

Tańce ludowe

11.05-11.25

Lekkoatletyka

11.05-11.25

Gimnastyka ogólnorozwojowa

11.25-12.00

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.05-11.25

Taniec nowoczesny

11.25-12.00

Czynności higieniczne, obiad –

II danie

11.25-12.00

Czynności higieniczne, obiad

II danie

11.25-12.00

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.00-13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

11.25-12.00

Czynności higieniczne,

obiad – II danie

12.00-

13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.00-

13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

12.00-13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

13.45-14.05

Obiad - zupa

12.00-13.45

Odpoczynek, czynności higieniczne

13.45-14.05

Obiad - zupa

13.45-14.05

Obiad - zupa

13.45-14.05

Obiad - zupa

14.05-14.55

Zabawy dowolne,praca indywidualna

13.45-14.05

Obiad - zupa

14.05-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

14.05-14.55

Zabawy dowolne, praca indywidualna

14.05-19.00

Zabawy dowolne, praca

indywidualna, rozchodzenie się dzieci

14.55-15.10

Język angielski

14.05-14.20

Zabawy logopedyczne

15.00-15.10

I podwieczorek

14.55-15.10

Język angielski

15.00-15.10

I podwieczorek

15.10-15.20

I podwieczorek

14.20-15.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

17.00-17.15

II podwieczorek

15.10-

15.20

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

15.20-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

15.00-

15.10

I podwieczorek

 

 

15.20-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

15.10-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA ZWINNE TYGRYSKI, ROK SZKOLNY 2018/2019 (sala nr 5)

WYCHOWAWCY – MONIKA SZULGO

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY– MONIKA DĄBROWSKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.50

Zajęcia dydaktyczne

9.50-10.20

II śniadanie, zabawy dowolne

9.50-10.20

Język angielski

9.50-10.20

II śniadanie, zabawy dowolne

9.50-10.20

Język angielski

9.50-10.20

II śniadanie, zabawy dowolne

10.20-10.50

Gimnastyka sportowa

10.20-10.50

Gimnastyka korekcyjna-profilaktyka

10.20-10.50

Muay thai

10.20-10.50

Rytmika

10.20-10.50

Taekwondo

10.50-11.50

Zabawy dowolne, praca indywidualna

10.50-11.00

II śniadanie

10.50-12.30

Zabawy dowolne, praca indywidualna

10.50-11.00

II śniadanie

10.50-11.45

Zabawy dowolne, praca indywidualna

11.50-12.20

Warsztaty teatralne (1 pn.),

warsztaty bębniarskie/dogoedukacja

11.00-11.45

Zabawy dowolne,praca indywidualna

12.30-

12.55

Piłka nożna

11.00-11.45

Zabawy dowolne, praca indywidualna

11.45-12.15

bumbumrurki

12.30-12.55

Lekkoatletyka

11.45-12.15

Język włoski

12.55-13.25

Czynności higieniczne, obiad II danie

11.45-12.15

Język włoski

12.15-12.30

Zabawy ruchowe, czytanie książek

12.55-13.25

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.30-12.55

Gimnastyka ogólnorozwojowa

13.25-14.25

Pobyt na świeżym powietrzu

12.30-12.55

Taniec nowoczesny

12.30-12.55

Tańce ludowe

13.25-14.25

Pobyt na świeżym powietrzu

12.55-13.25

Czynności higieniczne, obiad II danie

14.25-14.45

Obiad – zupa

12.55-13.25

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.55-13.25

Czynności higieniczne, obiad II danie

14.25-14.45

Obiad – zupa

13.25-14.20

Pobyt na świeżym powietrzu

14.45-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie dzieci

13.25-14.25

Pobyt na świeżym powietrzu

13.25-14.25

Pobyt na świeżym powietrzu

14.45-

19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

14.25-14.45

Obiad – zupa

15.20-15.30

I podwieczorek

14.25-14.45

Obiad – zupa

14.25-14.45

Obiad – zupa

15.20-15.30

I podwieczorek

14.45-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie dzieci

17.00-17.30

II podwieczorek

14.45-15.05

Zabawy dowolne, praca indywidualna

14.45-19.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

17.00-17.30

II podwieczorek

15.30-15.40

I podwieczorek

 

 

15.05-15.15

I podwieczorek

15.20-15.35

I podwieczorek

 

 

17.00-17.30

II podwieczorek

 

 

15.15-15.35

Zabawy logopedyczne

17.00-17.30

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

16.00-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

17.00-17.30

II podwieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – PRACOWITE PSZCZÓŁKI, ROK SZKOLNY 2018/2019 (sala nr 6)

WYCHOWAWCA – ANITA SZWAJKOWSKA

ASYSTENT NAUCZYCIELA – AGNIESZKA SZCZEPEK

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

6.00-8.00

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne, śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.00-8.35

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-

9.50

Zajęcia dydaktyczne

8.35-9.50

Zajęcia dydaktyczne

9.50-10.20

Gimnastyka sportowa

9.50-10.20

Gimnastyka korekcyjna - profilaktyka

9.50-10.20

Muay thai

9.50-10.20

Język angielski

9.50-10.20

Taekwondo

10.20-10.30

Czynności higieniczne, II śniadanie

10.20-10.35

Czynności higieniczne,

II śniadanie

10.20-10.30

Czynności higieniczne,

II śniadanie

10.20-10.35

Czynności higieniczne, II śniadanie

10.20-10.35

Czynności higieniczne, II śniadanie

10.30-11.00

 

Język angielski

10.35-12.05

Zabawy dowolne, praca indywidualna

10.30-11.00

Język włoski

10.30-11.00

Rytmika

10.30-11.00

Język włoski

11.05-11.25

Zabawy ruchowe, czytanie książek

12.05-

12.30

Gimnastyka ogólnorozwojowa

11.05-12.05

Zabawy dowolne, praca indywidualna

11.05-12.05

Zabawy dowolne, praca indywidualna

11.15-11.45

bumbumrurki

11.20-11.50

Warsztaty teatralne/

bębniarskie/dogoedukacja

12.30-13.10

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.05-12.30

Piłka nożna

12.05-12.30

Taniec nowoczesny

11.45-12.05

Zabawy dowolne,praca indywidualna

11.50-12.05

Zabawy ruchowe

13.10-14.10

Pobyt na świeżym powietrzu

12.30-13.10

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.30-13.10

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.05-12.30

Tańce ludowe

12.05-12.30

Lekkoatletyka

14.10-14.30

Obiad - zupa

13.10-14.10

Pobyt na świeżym powietrzu

13.10-14.10

Pobyt na świeżym powietrzu

12.30-

13.10

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.30-13.10

Czynności higieniczne, obiad II danie

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca

ind., rozchodzenie się dzieci

14.10-14.30

Obiad - zupa

14.10-14.30

Obiad - zupa

13.10-14.10

Pobyt na świeżym powietrzu

13.10-14.10

Pobyt na świeżym powietrzu

15.00-15.10

I podwieczorek

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca

ind., rozchodzenie się dzieci

14.30-14.55

Zabawy dowolne, praca indywidualna

14.10-14.30

Obiad - zupa

14.10-14.30

Obiad - zupa

17.00-17.15

II podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

14.55-15.15

Zabawy logopedyczne

14.30-19.00

Zabawy dowolne, praca ind.,rozchodzenie się dzieci

14.30-15.00

Zabawy dowolne, praca indywidualna

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

15.15-15.25

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

 

 

 

 

15.35-19.00

Zabawy dowolne, praca ind.,rozchodzenie się dzieci

17.00-17.15

II podwieczorek

15.35-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

 

 

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek