Kadra przedszkola

JKm

Justyna Marta Kajdzik – dyrektor, właściciel

Wulkan energii, szybka jak wiatr, z morzem pomysłów. Delikatnie mówiąc osoba bardzo kontrowersyjna, niesztampowa z nutką szaleństwa. Jednym słowem żywioł. Już w dzieciństwie zajmowała się swoim młodszym rodzeństwem, dzięki czemu może poszczycić się najdłuższą praktyką zawodową z całego zespołu. Jej praca, to jednocześnie jej hobby. A poza nią kocha sport, siłownię, ruch, a na odpoczynek - książki. Dlatego właśnie na ćwiczeniach lub czytaniu spędza swój wolny czas. Ćwiczenia rozciągające i obwodowe to jej sposób na relaks i droga do spełniania jednego z wielu marzeń – umiejętności zrobienia szpagatu. Marzy też o otwarciu niesystemowej szkoły podstawowej. Hoduje koty, z którymi łączy ją potrzeba niezależności. Jest bardzo otwarta i komunikatywna. Stąd z łatwością przychodzą jej rozmowy z ludźmi. Nie boi się poruszać trudnych tematów, ale potrafi też żartować. Dobry dowcip zawsze poprawi jej humor. Potrafi również śmiać się z samej siebie. Nie jest jej jednak do śmiechu, gdy usłyszy słowo „zaraz”. Wszystko musi mieć zrobione na wczoraj. Na bezludną wyspę zabrałaby oczywiście sztangi, hantle, zestaw gum oporowych i … trenera personalnego. Nie martwi się o to, że będzie tam głodna, bo najbardziej lubi jeść krewetki, których nie powinno tam brakować.

   
RogowskaAm

Anna Rogowska - wicedyrektor

Niepoprawna optymistka. We wszelkich sytuacjach potrafi znaleźć pozytywną stronę. Każdego chętnie wysłucha. Cieszy się z cudzego szczęścia i płacze nad cudzymi smutkami. Jej najdalsze wspomnienie z dzieciństwa, to pierwszy dzień w przedszkolu i ta rozpacz, gdy mama wyszła. Chyba jednak ostatecznie jej się tam spodobało, skoro w dalszym ciągu codziennie przychodzi do przedszkola. Uwielbia wszystko co włoskie, a to zapewne dlatego, że spędziła we Włoszech kilka pięknych lat swojego życia. Jako mama trójki dzieci osiągnęła mistrzostwo w logistyce, co ułatwia jej też pracę zawodową. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Miłe towarzystwo zawsze potrafi poprawić jej humor. Podobnie jak cięte kwiaty, które ma w domu niemal całym rokiem. Denerwuje ją niesłowność, nieszczerość i plotki. Dlatego zawsze mówi to co myśli, a jak nie może sobie na to pozwolić, to nie odzywa się wcale. Relaksuje się czytając książki, najlepiej takie z polecenia. Lubi kuchnię śródziemnomorską, ale na bezludną wyspę, na żadnym morzu, nie da się zaciągnąć nawet siłą, bo bez ludzi nie wytrzyma.

 

 

1mm Olga Zembrzuska – nauczyciel, oligofrenopedagog

Wesoła ekstrawertyczka. Do tego pracowita, zaradna i odpowiedzialna. Co ma w głowie, to i na języku. Dlatego każdy kto z nią rozmawia, może liczyć na szczerość. Co za tym idzie, u innych najbardziej denerwuje ją fałsz i obłuda. A z rzeczy bardziej przyziemnych – ciamkanie przy jedzeniu. Ze względu na swoją otwartość bardzo łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie. Jest towarzyska, więc na bezludną wyspę zabrałaby dobre towarzystwo w świetnym humorze. Interesuje się modą i wszystkim co ma związek z dbaniem o urodę. Z dzieciństwa wspomina zabawy z babcią w piaskownicy w piżamie. Równie wesołe dzieciństwo chce zapewnić swoim własnym dzieciom, dlatego chętnie jeździ z nimi na wycieczki rowerowe. Zabawa z nimi zawsze potrafi poprawić jej humor. W dobry nastrój wprawiają ją również komedie i słodycze, do których ma słabość. Relaksuje się wieczorami po położeniu dzieci spać, bujając się w ciszy w hamaku na balkonie.
   
 ZBm

Martyna Kowalewska – nauczyciel współorganizujący, oligofrenopedagog


Kobieta do tańca i do różańca. Wrażliwa, empatyczna i jednocześnie wiecznie uśmiechnięta. Z dzieciństwa najbardziej utkwiło jej w głowie jak dostała łopatą w piszczel podczas zabawy z bratem, ale sama nie skrzywdzi nawet muchy. Wręcz przeciwnie. Chętnie każdemu pomoże. Jak już się w coś angażuje, to całą sobą. Obecnie w kręgu jej zainteresowań dominują tajniki budowania domu. Lubi aktywne spędzanie wolnego czasu. Dlatego wędrówki górskie, to jej najczęstsze plany urlopowe. Poza tym chętnie spaceruje i jeździ na rowerze. Denerwuje się, gdy ktoś nie odbiera od niej telefonów. Humor poprawiają jej gofry z czekoladą i bitą śmietaną, choć to sushi zjada najchętniej. Relaksuje się spacerując po lesie i nad jeziorem. Wycisza się słuchając szumu wody. Dlatego nie jest jej straszna bezludna wyspa, na którą zabrałaby hamak i serię książek Harrego Pottera.

 

 

 trener korekcyjna

Kamila Mądra

terapeuta SI, fizjoterapeuta

 
   
 

Weronika Szydłowska

neurologopeda

   
 

Agata Tkaczyk

psycholog