Rozkład dnia

 

RAMOWY ROZKŁAD DNIA – GRUPA BARWNE MOTYLE, ROK SZKOLNY 2018/2019

WYCHOWAWCA – ALEKSANDRA GASPAROWICZ

ASYSTENCI NAUCZYCIELA – ALICJA ZWOLIŃSKA, DANUTA BRZOZOWSKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

6.00-7.50

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, praca indywidualna

6.00-7.50

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, praca ind.

6.00-7.50

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, praca indywidualna

6.00-7.50

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, praca indywidualna

6.00-7.50

Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, praca indywidualna

7.50-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

7.50-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

7.50-8.30

Czynności higieniczne, śniadanie

7.50-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

7.50-8.30

Czynności higieniczne,

śniadanie

8.30-9.00

Warsztaty teatralne

(1 x w m-cu)

8.30-9.30

Zajęcia dydaktyczne (dzieci młodsze w drugiej części odchodzą do zabawy)

8.30-9.30

Zajęcia dydaktyczne (dzieci młodsze w drugiej części odchodzą do zabawy)

8.30-9.20

Zajęcia dydaktyczne

8.30-9.30

Zajęcia dydaktyczne (dzieci młodsze w drugiej części odchodzą do zabawy)

8.30-9.30

Zajęcia dydaktyczne (dzieci młodsze w drugiej części odchodzą do zabawy)

9.30-11.10

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-12.00

Pobyt na świeżym powietrzu

9.20-9.40

Zabawy logopedyczne

9.30-10.50

Pobyt na świeżym powietrzu

9.30-10.00

Terapia integracji sensorycznej

11.10-11.30

Język włoski

12.00-12.50

Czynności higieniczne, obiad II danie

9.40-11.20

Pobyt na świeżym powietrzu

11.10-11.30

Język włoski

10.00-10.30

Gimnastyka korekcyjna-profilaktyka

11.30-12.00

Rytmika

12.50-13.20

Odpoczynek, praca indywidualna

11.30-12.00

Język angielski

11.30-12.00

Ceramika

11.00-12.00

Pobyt na świeżym powietrzu

12.00-12.50

Czynności higieniczne, obiad II danie

13.20-13.50

bumbumrurki

12.00-12.50

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.00-12.50

Czynności higieniczne, obiad

II danie

12.00-

12.50

Czynności higieniczne, obiad II danie

12.50-14.00

Odpoczynek, praca indywidualna

14.00-14.30

Obiad - zupa

12.50-14.00

Odpoczynek, praca indywidualna

12.50-14.00

Odpoczynek, praca

indywidualna

12.50-14.00

Odpoczynek, praca indywidualna

14.10-14.30

Obiad - zupa

15.15-19.00

Zabawy dowolne, praca

indywidualna, rozchodzenie się dzieci

14.10-14.30

Obiad - zupa

14.10-14.30

Obiad-zupa

14.10-14.30

Obiad - zupa

15.00-15.15

I podwieczorek

15.00-15.10

I podwieczorek

14.30-15.00

Tańce regionalne

14.30-15.00

Taniec współczesny

14.30-15.00

Warsztaty bębniarskie(1 x w m-cu) / zabawy dowolne

15.15-19.00

Zabawy dowolne, praca

indywidualna, rozchodzenie się dzieci

17.00-17.15

II podwieczorek

15.00-15.15

I podwieczorek

15.00-15.15

I podwieczorek

15.00-

15.15

I podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

18.00-18.15

III podwieczorek

15.15-19.00

Zabawy dowolne, praca

ind., rozchodzenie się dzieci

15.15-19.00

Zabawy dowolne, praca

indywidualna, rozchodzenie

się dzieci

15.15-19.00

Zabawy dowolne, praca ind., rozchodzenie się dzieci

18.00-18.15

III podwieczorek

 

 

17.00-17.15

II podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

17.00-17.15

II podwieczorek

 

 

 

 

18.00-18.15

III podwieczorek

18.00-18.15

III podwieczorek

18.00-

18.15

III podwieczorek